אודות

גרין דיימונדס הוא מותג המייצר ומשווק יהלומי מעבדה אקולוגיים ללקוחות הנמצאים בישראל ובארצות הברית, אשר פועל משנת 2019.  כדי לשמור על רמת איכות גבוהה של התכשיטים ושירות לקוחות,  אנו מרכזים את כל שלבי הייצור והשיווק  בתוך החברה.

 

יהלומי מעבדה – למה זה כדאי?

יהלומים תמיד היו ידועים במחירם הגבוה, ובשל כך הם היו פחות נגישים אל הקהל הרחב. כיום, באמצעות חידושים טכנולוגיים ניתן לייצר יהלומים בתנאי מעבדה, שמבניהם זהים למבנהו האטומי של יהלום הנוצר מכוחות גיאולוגיים הנמצאים בטבע.  בזכות שיטה זו ייצור היהלומים הפך למסחרי ומחירם צנח בכ – 80% ממחירם הישן. מהפכה זו מאפשרת לכל אחת  את האפשרות להתהדר בתכשיטי זהב ויהלומים לבחירתה.

 

השירות של גרין דיימונדס

גרין דיימונדס מתחייבת לשמירה על סטנדרטים גבוהים בשירותיה. לשם כך פועל שירות אונליין ברמה הגבוהה ביותר, המציע רכישה אינטרנטית ומשלוח חינם. במידה ולא אהבתם את המוצר, תוכלו להחזירו תוך 14 ימי עסקים ולקבל את כל כספיכם בחזרה (לא זיכוי)

 

מי אנחנו?

 

גיל

משמש כחבר באיגוד התכשיטנים הישראלי, יהלומן מומחה וגמולוג מוסמך.

 

אהוד

אהוד מרכז את תחום ליטוש היהלומים ושיווקם המיוצרים במפעל החברה, אשר ממוקם בבורסה ליהלומים ברמת גן. בעל נסיון של 20 שנה בליטוש יהלומים.

 

עשהאל

מומחה דיגיטל אשר שם לו למטרה לחבר את זהות המותג של החברה דרך האונליין והרשתות החברתיות תוך יצירת קשר ישיר עם לקוחות החברה. בנוסף, עשהאל נבחר לאחד מאנשי השיווק המוכשרים בישראל לשנת 2018.