5 הבדלים בתכשיטים שחשוב שגברים יכירו

Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook

עולם התכשיטים הוא מורכב ומגוון, והעוסקים בתחום לומדים שנים רבות על מנת להגיע לרמת התמקצעות גבוהה. כשאנו מדברים על תכשיטים- ישנו עולם מושגים רחב שנמצא בשימוש, ולא תמיד אנו מבינים את המפרט המצורף לתכשיט שאנו מעוניינים לרכוש. תכשיטים מהווים פריט נפוץ למתנה עבור בת הזוג שלנו או מישהי חשובה אחרת וקרובה אלינו, ורצוי שנכיר לפחות חלק מעולם המושגים ומשמעותם. אספנו עבורכם חמישה הבדלים ונקודות לגבי תכשיטים, כך שבפעם הבאה שתתעניינו ברכישת תכשיט- תגיעו עם ידע מסוים שיעזור לכם לבחור.

גברים ותכשיטים

רוב הגברים נתקלים בצורך של רכישת תכשיט בשלב מסוים. מדוע? גם כיוון שתכשיט מהווה פריט שאהוב מאוד על נשים, וגברים משתמשים בכך על מנת להעניק מתנה לאישה חשובה כלשהי בחייהם, וגם מהסיבה שרוב הגברים המעוניינים להציע נישואין- ישתמשו בטבעת על מנת לעשות זאת כנהוג. שוק טבעות האירוסין הוא מאוד מגוון, ורצוי עבור הגברים להכיר מספר הבדלים- שיעזרו להם לראות אותו בצורה קצת שונה. ההבדל הראשון הוא בין טבעות אירוסין ובין טבעות שהן בעיצוב "גס" ומסיבי יותר. טבעות עדינות מתאפיינות ביהלומים קטנים ורבים ברוב המקרים, ובמסגרת מתכת יחסית צרה, המקנה לטבעת מראה עדין ואצילי. טבעות בעיצוב "גס" יותר משלבות לרוב יהלומים גדולים, דוגמת טבעות יהלום 1 קראט, ומתאפיינות בגוף עבה ובולט יותר.

טעמה האישי של האישה

כשאנו מתכוונים לרכוש תכשיט עבור אישה, נרצה בראש ובראשונה- לדעת דבר או שניים על טעמה האישי. מבט על תכשיטיה של האישה יכול לחשוף בפנינו האם היא מעדיפה תכשיטי זהב לבן או זהב צהוב, והאם היא מעדיפה תכשיטי יהלומים קלאסיים ושקופים, או שמא יהלומים צבעוניים המקנים תחושה אחרת לחלוטין? כמו כן, במידה ונרצה לרכוש טבעת אירוסין- ועליה כמובן לא נוכל לספר לבת הזוג לטובת התייעצות, נוכל לבחון את מלאי הטבעות שלה במידה וקיים- ולהבין אילו סוגי טבעות חביבים עליה במיוחד. עיצוב הטבעות הוא הבדל נוסף וחשוב, ואנו יכולים למצוא בשוק טבעות סוליטייר, טבעות טוויסט, ועיצובים נוספים. סגנונות עיצוב נוספים שלהם יש חשיבות הם סגנון הוינטג' לעומת הסגנון החדיש יותר. טבעות בסגנון וינטג' יעניקו ניחוח של פעם לתכשיט- והן אהובות ומועדפות על נשים רבות, ואילו העיצובים החדישים יותר מעניקים "שיק" מיוחד מאוד שמושך את העין בצורה אחרת לחלוטין.

כשאנו רוכשים תכשיט עבור אישה, עלינו להכיר מספר הבדלים שיעזרו לנו לבחור תכשיט שיתיישב בצורה מושלמת עם טעמה האישי. עולם התכשיטים הוא מגוון, וישנם מושגים והבדלים רבים שמומלץ להכיר לפני שניגשים לחפש ולרכוש טבעת אירוסין או תכשיט אחר. במאמר זה אספנו מספר הבדלים שעשויים לשפוך אור על תחום התכשיטנות עבור גברים רבים, ולסייע בידם לבצע בחירה נכונה בפעם הבאה שהם רוכשים תכשיט.

תכשיט

תוכן עניינים

Shiree Jewlery

מחפשים תכשיטים מיהלומי מעבדה ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם