שיפוץ אמבטיה – שיפור התפקוד ושינוי מראה

אחד המקומות הרגישים והבעייתיים ביותר בבית, הוא חדר האמבטיה. הלחות הרבה האופפת את המקום בדרך כלל, גורמת לבלאי מואץ של כל אחד מהמרכיבים השונים במקום הרגיש הזה. שיפוץ אמבטיה, לפיכך, הוא אחד מסוגי השיפוצים היותר נפוצים בבית. מהם המרכיבים בחדר האמבטיה הדורשים שיפוצים או החלפה מעת לעת? מהו שיפוץ אמבטיה כולל ומדוע הוא עדיף על תיקונים ושיפוצים מקומיים?  היכן ניתן לבצע שיפוצים באמבטיה ברמה הגבוהה ביותר, ובמינימום הוצאות? כל התשובות בהמשך המאמר.

 

שיפוצים באמבטיה – מתי הם נדרשים והיכן

חדר האמבטיה הוא, כאמור, אחד המקומות בבית שבו נעשה שימוש אינטנסיבי ומתמיד. ואולם בניגוד לשאר החללים בבית, למעט אולי המטבח, חדר האמבטיה הוא גם המקום ששורים בו בחלק גדול מהזמן לחות וחום שאינם מקובלים בחדרי הבית האחרים. התוצאה של החום והלחות כאמור, היא בלאי מואץ של כלל הריהוט, הקירות והאביזרים באמבטיה. בנוסף, יש צורך לבצע פעולות תחזוקה וניקיון אינטנסיביים, על מנת למנוע הצטברות של עובש (עוד על עובש ניתן לקרוא כאן) וריקבון, בעיקר באזורים שלא ניתן להגיע אליהם בפעולות ניקוי שגרתיות.

שיפוץ אמבטיה נדרש, ברגע שיש צבר בלתי נגמר של תקלות חוזרות ונשנות בנקודת החשמל, בזרימת המים או בריהוט האמבטיה. כל כמה שהבידוד והחומרים מהם עשוי הריהוט כאמור יהיו איכותיים  – הלחות מכריעה, בדרך כלל, את הדלתות והחלונות בחדר האמבטיה, את האביזרים השונים – ואפילו את האמבטיה עצמה. עם זאת, שיפוץ באמבטיה יכול להיות גם תוצאה של החלטה מושכלת, ולהתבצע גם כחלק' ממקצה שיפורי ושיפוצים בכל הבית. כך או כך, שיפוצים בחדר האמבטיה דורשים מחשבה ותכנון, בעיקר בבתים שבהם אין חלופה לשימוש בחדר הכל כך חשוב הזה.

כיור אמבטיה

תיקונים מקומיים נדרשים, כאשר מדובר בתקלות מקומיות או זמניות. ואולם ככל שמספר התקלות עולה, והחומרה שלהן מתגברת גם היא, שיפוץ אמבטיה הופך למחויב במציאות. שיפוץ אמבטיה כולל החלפת רהיטי האמבטיה, החלפת החיפוי בקירות והאמבט ובעיקר – החלפה של כל הצנרת בעיקר בחדר האמבטיה, ולרוב גם בבית כולו. שיפוצים באמבטיה מהווים גם הזדמנות שאין שנייה לה לשינוי המראה של חדר האמבטיה, הגוונים והצבעים של המרכיבים השונים ואפילו שינויים בתאורה מאליו מובן שהשיפוצים כאמור כוללים גם את החלפת החלונות והדלתות, אשר מובן מאליו שהם סובלים מהצטברות של בעיות שונות, שהן תולדה של לחות גבוהה וחום לאורך זמן.

אם יש לך עניין בביצוע שיפוץ אמבטיה חלקי או כולל ויסודי, זה המקום הנכון עבורך. אנשי המקצוע המיומנים של שיפוצים פלוס מסייעים ללקוחות המעוניינים בכך בבניית תוכנית שיפוצים ברת ביצוע ובהוצאה שלה אל הפועל בזמן הקצר ביותר ובמחירים האטרקטיביים ביותר. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולהתחיל את התהליך לקראת ביצוא שיפוצים גם בחדר האמבטיה שלך.

מה היה לנו במאמר?
אמבטיה ושירותים
DIXIT

החנות המושלמת לרכישת תכשיטי יהלומים אונליין. כל התכשיטים שלנו משובצים יהלומי מעבדה, באחריות לכל החיים. יהלום מעבדה הינו יהלום גדול יותר, שאינו פוגע בסביבה, אינו מנצל אנשים באפריקה, הרבה יותר נוצץ והרבה פחות יקר!

כתובת החנות

תובל 23 (בניין נועם), הבורסה ליהלומים, רמת גן.

יצירת קשר
יש לכם שאלה?

נשמח לענות לכל שאלה ובקשה
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התכשיטים שלנו
מאמרים נוספים בנושא

כיצד להרים הפקת נישואין בים

איזה יופי, מתחתנים! רגע לפני שאתם מבצעים את המעבר מרווקות לזוגיות, אנחנו מזמינים אתכם לבדוק כיצד להרים הפקת נישואין בים. כל המידע על אטרקציות שונות,

אילו מתכות לא מחלידות
כללי

רשימת מתכות שלא מחלידות + דרכי טיפול

אתם קונים תכשיט ואחד הדברים שאתם רוצים לדעת זה אילו מתכות לא מחלידות ואיך תוכלו לטפל בתכשיט שתקנו באופן המיטבי ביותר שניתן. במאמר הזה נדבר

ביטוח הובלה
כללי

ביטוח הובלה – יש דבר כזה?

לקראת העברת דירה או משרד אנחנו תמיד לחוצים שהכל יעבור בשלום ושלא ייגרם כל נזק לשום דבר מחפצינו היקרים והאהובים. לכן, אחת השאלות הראשונות שאנחנו

אמן מופיע ביום הולדת
כללי

מתנה מומלצת ליום הולדת

מתלבטים כיצד לחגוג יום הולדת? יש יום הולדת לאחד מבני המשפחה? חבר קרוב חוגג יום הולדת? הוטל עליכם לארגן מסיבת יום הולדת של דמות אשר